Author Topic: automata szivató és injektor  (Read 6715 times)

edl

  • Guest
automata szivató és injektor
« on: 2008 March 29, 22:37:28 pm »
Ilyen témát még nem találtam, hát jobbhíján itt kérdezem meg, mert a nagykönyvben sem írnak erről sokmindent.
-Automata szivatót hol tudom ellenőrizni 1,8 zeteken(ugyebár autómata szivatós), hogy lezárt-e vagy nyitva van-e?
-Milyen típusú injektor van ebben a gépben (hibakód kiolvasás miatt) és milyen egységet lehet hozzákapcsolni?
-Az autómata szivató jeladója(gondolom hőmérséklet) az melyik lenne?

Ehhez az injektor részhez sajnos nem nagyon értek, ha karbis lenne, már darabokban figyelne :)

edl

  • Guest
Re: automata szivató és injektor
« Reply #1 on: 2008 April 02, 21:26:10 pm »
Ilyen témát még nem találtam, hát jobbhíján itt kérdezem meg, mert a nagykönyvben sem írnak erről sokmindent.
-Automata szivatót hol tudom ellenőrizni 1,8 zeteken(ugyebár autómata szivatós), hogy lezárt-e vagy nyitva van-e?
-Milyen típusú injektor van ebben a gépben (hibakód kiolvasás miatt) és milyen egységet lehet hozzákapcsolni?
-Az autómata szivató jeladója(gondolom hőmérséklet) az melyik lenne?

Ehhez az injektor részhez sajnos nem nagyon értek, ha karbis lenne, már darabokban figyelne :)


szivat az injektoros dolog..reggel azért nem ment, mert túl sok benzint kapott, délután meg azért szivtam 3,5órát az ut szélén, mert semmit nem adott. Pedig a benzin eljut az injektorhoz, csak az zár le valamiért..
Kedden viszem szerelőhöz, ehhez az injektoros dologhoz nem értek annyira, hogy itthon kezdjem gányolni.

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: automata szivató és injektor
« Reply #2 on: 2009 April 17, 14:22:44 pm »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topiktemetőbe kerül.

Moderátor: DVZs
D.V.Zs.