Author Topic: különös kütyü :P  (Read 16638 times)


nandi

  • Guest
Re: különös kütyü :P
« Reply #16 on: 2008 March 25, 13:17:47 pm »
Nekeem is kellene egy kis segítség remélem tudtok segíteni!Egy olyan gondom van, hogy mindkét ajtó mellett van 2 db vezeték rajta a végén 1 saru műanyag védővel!namármost ez fogalmam sincs mire jó, hiszen ez csak a 2 ajtóig ér el az is csak ahogy belyöna  vezeték az ajtóból!Remélem érthető vmennyire!Nem tom pontosan honnan jöhet, mert össze vissza van barmolva minden szal semmi az ami!Vhonann a bizti táblától jön és vmeik hülye az első sor utolsó részére kötötte be de lehet gyári de ott a lámpák vannak namármost ezek a vezetékek nincsenek bekötve de a lámpáim jók,segítségeteket kérem holnap képet is rakok fel!előre is köszi!ha segít vmi fekete zöld drót a jobbon, a balon pedig fehér fekete!köszi
Ha nincs oldalindexed gyárilag a kocsin, akkor ez annak a vezetéke. A hangszóró azt hiszem fehér/sárga, de már nem vagyok benne biztos...

Hargi

  • Guest
Re: különös kütyü :P
« Reply #17 on: 2008 March 26, 07:40:19 am »
Köszöntem a segítséget akkor ez valszeg az lesz köszi még1x.Ha már itt vagyok a különös kütyünél képzeljétek!szétbontottam a kicsikét (riaszt+kpbeszerelés végett)műszarfalalt is leszedtem festéss véget(majd mutatok képet)és a lényeg olyan barmolás olt a bizitáblánál, hogy az csak nah,az injektor vezetéke középen megkopasztva és oda rábarkácsolva a régi riasztó, belső világítás, szivargyújtó és magnő áramai meg még 1pár áram ment erről  :'( a szivem szakadt meg mikor megláttam hogy ki lehet ilyen brutál:D de megoldottam vettem vezetéket, stb és behúzom az új  + - vezetéket az aksiról szépen és bekötöm a biziti táblába:D

lewi

  • Guest
Re: különös kütyü :P
« Reply #18 on: 2008 March 26, 07:51:57 am »
nem csak nálad ilyen
enyémben is káosz van!
majd ha lesz sok időm meg pénzem..... :laugh:

Hargi

  • Guest
Re: különös kütyü :P
« Reply #19 on: 2008 March 26, 10:56:53 am »
télleg lewi akkor kérdeznék egyet hátha tudol segíteni!az indításgátló relé neked hova volt bekötve?mert most akarom majd bekötni de nem tom hova kell:(köszi a segíséget.

lewi

  • Guest
Re: különös kütyü :P
« Reply #20 on: 2008 March 26, 13:34:50 pm »
hey ecsém sztem nekem csak ott lóg a semmiben  :P
majd este megpróbálom lefényképezni  ::)
(húúú felelevenítettem a régi képeket....ahh bár ne tettem volna... :-[ ) ;D

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: különös kütyü :P
« Reply #21 on: 2009 April 17, 14:39:08 pm »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topiktemetőbe kerül.

Moderátor: DVZs
D.V.Zs.