Author Topic: Ford fiesta GHIA 96"os, MK.IV  (Read 4148 times)

Offline dadbear

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 14
  • Segített?: +1/-0
  • appa
    • http://appa53.gazdasagiklubja.hu
Ford fiesta GHIA 96"os, MK.IV
« on: 2016 August 05, 20:29:12 pm »
Ford fiesta GHIA 96"os, bontódik, csak akkor veszek ki alkatrészt belőle, ha komoly érdeklődő van valami iránt, árakat nem írok, megírod ( mondod )
mi kell, megegyezünk, ( abban biztos lehetsz ) vagy személyesen veszed át, vagy postán utánvéttel ( a postaköltséget mindig a vevő állja ). ZETEC 16 szelepes motor.
Egyben is eladó 120 000 Ft irányár ! Komolyabb hibái, generálozásnál a lehúzógyűrük nem lettek
 kicserélve ezért az olajat eszi, és kb,,, 60Km-ént gyertyatisztítás, vagy cserélni kell ( új gyertyával
  kb...100-120Km-er tehető meg ) önindító októberben valamiért apránként megadta magát,   
  ( valószínű szénkefe bajos ) ajtók nem rozsdásak, elektromos ablak elől, központizár, kipörgés, és
  blokkolásgátló, egyedi indítás, faberakás, +4 lemezfelni, fedélzeti computer. 3-éves az első szélvédő,
    és a hátsó szilentek, első féktárcsák- első-hátsó fékpofák 200-250Km-et mentek.
  az első üléseket sajna az előző tulaj két helyen kiégette ( szerintem cigarettával ), kicsit koszosak,
  egy sima tisztítás ráfér, mivel november óta nem volt időm ( most sincs, ezért kell eladnom ) azóta
  áll. Sajnos a Kedves Nejem is beteg lett, így időm sincs az autóra, viszont sürgősen kéne egy jármű
amivel legalább 1-évig tudnék közlekedni, hetente 3-szór Tóalmás-Törökbálint, Tóalmás-XIII.ker
között, ezért valamilyen csere is érdekelne ! Írj, vagy hívj, minden normális megoldás érdekel (40-50-
ezer Ft-om van ) ennyit tudok per pillanat ráfizetni ! Végső esetben, van még1.robogóm is, de az is
hengerfejes. Tel:.06/70/654/1301
Üdv Tamás

Offline kombusz

  • A mester
  • *****
  • Posts: 438
  • Segített?: +33/-8
Re:Hello DADBEAR!
« Reply #1 on: 2016 August 30, 17:14:38 pm »
Érdekelne az ülések a hátso sor is. Köszi a választ! Péter Tatabánya
 :notworthy:

Ha neki nem lenne akkor nekem is van ülésgarnitura.
Természetesen nem akarom az ö boltját rontani csak gondoltam szolok.
Az enyémek 98-as 3ajtos ( de szerintem 5ajtosba is jo max elöre is lehet hajtani az ülést) fiestábol vannak.
Nincsenek kiszakadva,kiégetve,kiülve elég jo állapotban vannak.