Author Topic: Eladó HUD (head up display) computer kivetítő bármilyen autóba!  (Read 4032 times)

Offline optics

  • Újonc
  • *
  • Posts: 1
  • Segített?: +0/-0
Eladó HUD (head up display) kivetítő

A szélvédőre kivetít különböző információkat, amiket közvetlenül az autó computer-éből olvas ki valós időben.
Kiírja a fogyasztást, a sebességet, a vízhőfokot, akku feszültséget stb.

Visszatükrözi a tartozék fóliával, és szimplán csak rá kell tenni a műszerfalra a tartozék nanotechnológiás csúszásgátló gumilappal. Ennyi. Nem kell szerelgetni, semmit nem kell vele csinálni, csak bedugni.

Ideális lehet olyannak, akinek nincsen a kocsiban gyárilag fedélzeti computer (aminek az utólagos beszerelése iszonyatos pénz).
Standard OBD szabvány protokollon kommunikál, ez többnyire a 2002-2003 utáni autókban benne van, legalábbis a legtöbben.

Az OBD csatlakozó általában a biztosítéktábla mellett van, vagy a kormányoszlopon alul.
Nem tudok listát mondani hogy pontosan milyen autókkal kompatibilis, de az enyémmel sajnos nem az. (2003 Focus) Viszont 2004-es Fiestával tökéletes, Volvo S60-nal is működik, stb. Ki kell próbálni hogy konkrétan a tieddel megy-e.
Sajnos én megvettem anélkül hogy ki tudtam volna próbálni, de mivel az enyémmel nem megy, így eladnám. Ettől még vadiúj, hibátlan, de sajnos nekem nem jó.

Budapesten átvehető, kipróbálható előtte.

Telefon: 20/284-0066
mail: david.feher.84@gmail.com

Ne ide írj, mert nem lépek be olvasni az üzeneteket!

Íme egy videó róla:
https://www.youtube.com/watch?v=cfUmRj976qE