Author Topic: 1.25 Fiesta kigyullad a 80 kmes làmpa, fullad, rángat  (Read 4198 times)

Offline Krampy

  • Újonc
  • *
  • Posts: 3
  • Segített?: +0/-0
1.25 Fiesta kigyullad a 80 kmes làmpa, fullad, rángat
« on: 2015 December 05, 14:30:06 pm »
Sziasztok,
Nemtudom valaki találkozott-emár az alábbi jelenséggel.
Amikor elérem azt a pontot h már csak 80 km vam hátra, kb megyek még pár kmt, és érzem h az auto elkezd erőtlen lenni, piros lámpáknál döcögve indulni, sőt elől a gyertyáknál durrogni.
Pár hómapja van ez, régebben ki tudtam fogyasztani akar 0ra is, nem volt ilyen gond, azóta az ecu kb 2 literrel több átlagfogyasztást is számol - pedig nem, mert tankoláskor ki tudom számolni, mert teleteszem és elosztom a megtett kmekkel.

Olvastam pont egy ilyen esetet bmwnél, ott valami duplatamkról volt szó, h árkapcsol tartalékra, de a cső ott el volt dugulva.
Létezik h itt is ilyen dolog lehet a háttérben?

Köszi előre is a segítséget!

Offline Gyikusz

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 314
  • Segített?: +16/-0
Re:1.25 Fiesta kigyullad a 80 kmes làmpa, fullad, rángat
« Reply #1 on: 2015 December 06, 14:42:12 pm »
Szia!

mikor évjárat az autó? a bubilámpásoknál tipus hiba volt a tankban a szint jeladó hiba többet mutatott mit amennyi volt.
így lehet hogy már alig van benne benzin hiába mutatja és azért gyengül és pufog mert levegős már a benzin amit szív.

Offline Krampy

  • Újonc
  • *
  • Posts: 3
  • Segített?: +0/-0
Re:1.25 Fiesta kigyullad a 80 kmes làmpa, fullad, rángat
« Reply #2 on: 2015 December 07, 14:34:29 pm »
2009-es az évjárat
És ilyenkor mit lehet csinálni?
Elvittem már hibakódkiolvasásra, semmi. (igaz nem akkor amikor puffogott, mert akkor már nem használom, mert alig bírok vele menni.)
Szerelőhöz is vittem már (nem szakszervíz), az sem tudott semmit sem mondani (igaz, akkor még nem jöttem rá, hogy csak akkor csinálja, amikor kevés benne a benzin, ezt az utolsó 3 tankolás előtti alkalommal esett le).

Offline Gyikusz

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 314
  • Segített?: +16/-0
Re:1.25 Fiesta kigyullad a 80 kmes làmpa, fullad, rángat
« Reply #3 on: 2015 December 07, 17:50:46 pm »
TÖBB ÖTLETEM IS VAN

AMIKOR ELKEZDI CSINÁLNI NÉZD MEG MENNYIT TUDSZ BELE TANKOLNI
A MÁSIK LE KELL VENNI A TANKOT ÉS MEGNÉZNI MENNYI VAN BENNE.