Author Topic: Járműmechanika Kft. / Stefan Zorst Racing  (Read 10658 times)

Offline Csipi

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2626
  • Segített?: +110/-7
Járműmechanika Kft. / Stefan Zorst Racing
« on: 2015 November 27, 22:24:38 pm »
Kedves Klubtagok,

Egy új szervizpartnerrel bővült a Klub, alább egy kis bemutatkozó:

A 1181 Budapest, Besence u. 8. szám alatt működő műhely 1999 óta üzemel, ahol kuplungfelújítással, tengelykitámasztók, fékpofák, fékdobok javításával foglalkozunk. A műhely 2013. januárig a német Europart Holding és a Hennig Fahrzeugteile GmbH tulajdonában volt.

2013. január 28-án alakult meg a 100 %-ban magyar tulajdonú Jármű Mechanika Kft. (Cg.: 01-09-181141), mely változatlan feltételekkel átvette a műhely üzemeltetését az előző tulajdonosoktól.

Cégünk fő profilja továbbra is a kuplungfelújítás, tengelykitámasztók, fékpofa, fékdob javítása eredeti gyári alkatrészek* felhasználásával, német gyári technológiával.

*A gyári Sachs alkatrészeket jelenleg is a Hennig Fahrzeugteile GmbH-től szerezzük be, mely hivatalos Sachs szervizként és felújító üzemként működik Németországban.

Szabyk őskövületnek számít a Fordosok között, sokan ismeritek. Ő maga és még 3 tapasztalt szerelője várja szeretettel a Klubtagokat, mindenféle Fiesta-s javítanivalóval.

Klubkártyával rendelkező tagoknak 20% kedvezményt biztosítanak az alkatrészekből, a munkadíj egyedi, illetve néhány esetben az ETIS-t követve alakul.

Minden költség a tulajdonossal előre egyeztetve, korrekt módon kerül elszámolásra.
Hétköznaponként 7:00-15:30-ig tudják fogadni az autókat, de van lehetőség egyedi időpontot is egyeztetni Velük.

A kedvezmény kizárólag Fiestaklubos Klubkártya felmutatása esetén érvényes.

Keressétek Őket - menjetek bátran, én már jártam náluk ;)

Cím: 1181 Budapest, Besence u. 8.
E-mail: jarmumechanika kukac gmail pont com
Tel.: 06-1-294-2454
Fax: 06-1-294-2453
Mobil: +36 20 960 3660, +36 20 359 5006
ildipontbretus kukac gmail pont com

Offline Adam

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 32
  • Segített?: +0/-0
Re:Járműmechanika Kft. / Stefan Zorst Racing
« Reply #1 on: 2015 November 28, 19:19:02 pm »
Kedves Klubtagok,

Egy új szervizpartnerrel bővült a Klub, alább egy kis bemutatkozó:

A 1181 Budapest, Besence u. 8. szám alatt működő műhely 1999 óta üzemel, ahol kuplungfelújítással, tengelykitámasztók, fékpofák, fékdobok javításával foglalkozunk. A műhely 2013. januárig a német Europart Holding és a Hennig Fahrzeugteile GmbH tulajdonában volt.

2013. január 28-án alakult meg a 100 %-ban magyar tulajdonú Jármű Mechanika Kft. (Cg.: 01-09-181141), mely változatlan feltételekkel átvette a műhely üzemeltetését az előző tulajdonosoktól.

Cégünk fő profilja továbbra is a kuplungfelújítás, tengelykitámasztók, fékpofa, fékdob javítása eredeti gyári alkatrészek* felhasználásával, német gyári technológiával.

*A gyári Sachs alkatrészeket jelenleg is a Hennig Fahrzeugteile GmbH-től szerezzük be, mely hivatalos Sachs szervizként és felújító üzemként működik Németországban.

Szabyk őskövületnek számít a Fordosok között, sokan ismeritek. Ő maga és még 3 tapasztalt szerelője várja szeretettel a Klubtagokat, mindenféle Fiesta-s javítanivalóval.

Klubkártyával rendelkező tagoknak 20% kedvezményt biztosítanak az alkatrészekből, a munkadíj egyedi, illetve néhány esetben az ETIS-t követve alakul.

Minden költség a tulajdonossal előre egyeztetve, korrekt módon kerül elszámolásra.
Hétköznaponként 7:00-15:30-ig tudják fogadni az autókat, de van lehetőség egyedi időpontot is egyeztetni Velük.

A kedvezmény kizárólag Fiestaklubos Klubkártya felmutatása esetén érvényes.

Keressétek Őket - menjetek bátran, én már jártam náluk ;)

Cím: 1181 Budapest, Besence u. 8.
E-mail: jarmumechanika kukac gmail pont com
Tel.: 06-1-294-2454
Fax: 06-1-294-2453
Mobil: +36 20 960 3660, +36 20 359 5006


Jó, hogy írtad, mert folyamatban van velük egy vezérléscsere kérdés!
Megbízhatóak, számlát, garit adnak? :notworthy:
Neked mit szereltek?
Ford Fiesta MK6.5 1.4 benzin

Offline Csipi

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2626
  • Segített?: +110/-7
Re:Járműmechanika Kft. / Stefan Zorst Racing
« Reply #2 on: 2015 November 30, 11:27:43 am »
Jó, hogy írtad, mert folyamatban van velük egy vezérléscsere kérdés!
Megbízhatóak, számlát, garit adnak? :notworthy:
Neked mit szereltek?

Ádám, igen, megbízhatóak, számlát nyilván adnak, és garanciát is, de ha nem vagy biztos benne, kérdezz Tőlük bátran, nem esznek embert. Én is életben vagyok, pedig már sokszor felfalhattak volna :D ;)
Nekem szerelni még nem szereltek, az eddig gondokkal megbírkóztunk otthon, de sokszor jártam már Náluk..
ildipontbretus kukac gmail pont com

Offline Adam

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 32
  • Segített?: +0/-0
Re:Járműmechanika Kft. / Stefan Zorst Racing
« Reply #3 on: 2015 December 21, 18:52:06 pm »
Sikerült nekem is eljutnom a Járműmechanikás srácokhoz, nagyon korrektek, és segítőkészek voltak.  :notworthy: Rendkívül jó szerelőgárda dolgozik ott, jó áron, és nagy szaktudással!
Ha valami komolyabb műveletre kell majd vinnem a kocsit, csak oda fogom vinni!

Gyikusz fórumtárs szerelte a kocsit, külön köszönöm neki, hogy segített mindenben, és azt is, hogy minden kérdésemre válaszolt!

Ezúton is Köszönöm nekik és ajánlom őket bátran!!! ;)
« Last Edit: 2015 December 21, 18:56:31 pm by Adam »
Ford Fiesta MK6.5 1.4 benzin