Author Topic: 1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban  (Read 6685 times)

Offline Atis76

  • Újonc
  • *
  • Posts: 8
  • Segített?: +0/-1
1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban
« on: 2015 July 03, 17:33:27 pm »
 :ford: Fiesta Mk1 az Ország talán egyetlen 1977-es Mk1-e,ami eladó,restaurálási példánynak kiváló nagyon egyben van gondos gazdája volt,minden működik rajta-benne.Napi használatban van 1 év műszaki és rendezett okmányokkal.

o.atti@freemail.hu-ra tudsz írni ha felkeltette az érdeklődésed. Képeket e-mailba küldök.

Offline PharaoM41

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 93
  • Segített?: +2/-0
Re:1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban
« Reply #1 on: 2015 July 03, 19:11:36 pm »
Érdekesnek tűnik, de talán ide kellene a képeket és műszaki adatokat feltenni. Szerintem sokan kíváncsiak vagyunk rá.

Offline Atis76

  • Újonc
  • *
  • Posts: 8
  • Segített?: +0/-1
Re:1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban
« Reply #2 on: 2015 July 03, 20:57:44 pm »
Íme a kért adatok:
Évjárat:1977
2. tulaj
997cm3
33KW  
Szürke,Minden okmánnyal rendelkezik,forgalomban van napi használatban. Motor jól húz,meglepő a kis motor ereje, Motortér HIBÁTLAN,utastér az itt-ott repedt műszerfaltól eltekintve nem mondható rossznak.A króm pedig hab a tortán,varázslatos.
Szívesen válaszolok a kérdéseitekre.

Offline Atis76

  • Újonc
  • *
  • Posts: 8
  • Segített?: +0/-1
Re:1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban
« Reply #3 on: 2015 July 03, 21:01:20 pm »
Képek

Offline Atis76

  • Újonc
  • *
  • Posts: 8
  • Segített?: +0/-1
Re:1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban
« Reply #4 on: 2015 July 08, 19:32:54 pm »
milyen fiestások vagytok ti ? nem tudtok ti *****t se, állítom ti nem is halottatok eről a kis autóról. kérek itt segítséget ,hogy majd ti hátha.......ennyi erővel fordulhattam volna a Tescohoz az információs pulthoz.  áááááááá....minek vagytok itt összegyűlve nem is értem.
« Last Edit: 2015 July 09, 09:11:56 am by DVZs »

Offline kombusz

  • A mester
  • *****
  • Posts: 438
  • Segített?: +33/-8
Re:1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban
« Reply #5 on: 2015 July 08, 23:29:22 pm »
Szia!

Ööööööö valami hozzászolásrol lemaradtam?
Vagy mire föl megy ez a háborgás most?
Nem tudom milyen segitségkérés volt itt mert ugy látom itt konkrétan egy autoeladási hirdetés van ebben a topicban nem segitségkérés.
Amugy ezért kár volt regisztrálnod ide ha csak ilyen stilusba megy a forumozás.
Nem értem mi a gondod az hogy 3 nap alatt nem kelt el itt az autod?
Vagy légyszives fejtsd már ki(lehetöleg normális hangnemben) hogy mi lenne a problémád, mert egyenlöre nem értem.
Szerintem eltévesztetted ahogy nézem a topicot nem oda háborogtál ahol segitséget kértél.
Mivel ahogy irtad a másik topicban amiben kérdeztél, hogy kevés van belöle az országba igy nem sok info lesz rola.
Tarjoska tök normális választ adott érdeklödj német és angol oldalakon ott nagyobb érdeklödés lesz rá.
Amugy ez egy kismotoros auto ami sosem fog csillagászati összegeket érni mégha ritka és kevés is van belöle.
Aki befektetésnek veszi az a ritkább nagyobb sportosabb motoruba fog befektetni pénzt mert azoknak fog csak idövel az értéke többet érni.
Itthon még ha találsz is rá vevöt aki lát benne értelmet akkor sem fogsz kapni érte 1-200ezernél többet.
Aki meg csak sima autonak venné az meg 100ezernél  többet nem hiszem hogy fizetne érte.
Arrol meg nem is beszélve mivel kevés van belöle nem forog annyi itthoni kézen át igy az ára sem megbecsülhetö kinek mit érne.
Autobecsüsök meg nem vagyunk ha ezekkel az árakkal nem értesz egyet akkor irj a Magyarországi Fordnak hátha ök látnak benne fantáziát drágábban is.
A válaszok hiányárol meg annyit , hogy nyár van sokjan nyaralnak mások meg nem értenek az árakhoz hogy mennyit érhet.
Akik ilyet akarnak venni azok ismerik a tipust de hogy mennyiért veszik az olyan kérdés mintha a most szombati lottoszámokat akarnád tölünk megtudni amiket kihuznak.
De szerintem beregisztrálni ide aztán mert nem ugrál körbe azonnal mindenki téged tanácsokkal lofaszozni nem illendö.

további szép napot
üdv

Offline Atis76

  • Újonc
  • *
  • Posts: 8
  • Segített?: +0/-1
Re:1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban
« Reply #6 on: 2015 July 09, 09:36:19 am »
Elsősorban, köszönöm a válaszod,másodsorban, az illemről való kioktatást mellőznöd kéne úgy gondolom nem bántottam meg senkit és nem személyre szólt ettől sokkal csúnyább szavakat is használnak emberek egymásra fórumokon,te pedig már félre is értetted és megszemélyesítetted a véleményem.
Harmadszor, a ló....  szó  nem olyan trágár kifejezés amin meg kéne sértődni.
Különben nem üzletről van szó csak kíváncsi lettem volna ,hogy érdemes-e befektetésként  foglalkozni vele,és azért tettem be a eladó hirdetésbe ,hogy lereagáljam van-e,lesz-e rá kereslet.

Remélem kielégítő választ kaptál és ha esetleg megbántottam valakit ezzel attól elnézést kérek!

Neked is szép napot!

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re:1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban
« Reply #7 on: 2015 July 14, 07:04:03 am »
Atis76, kombusz sokkal normálisabban reagálta le a kirohanásodat, mint én adminként tettem volna. Kérlek vegyél vissza.
D.V.Zs.

FBN974

  • Guest
Re:1977-es Ford Fiesta MK1 eladó jó állapotban
« Reply #8 on: 2015 August 19, 09:48:46 am »
ÁR?