Author Topic: Ülésállító gomb  (Read 3934 times)

Offline adam900331

  • Újonc
  • *
  • Posts: 8
  • Segített?: +0/-0
Ülésállító gomb
« on: 2015 March 19, 20:14:35 pm »
Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy az anyós ülés oldalán lévő ülésállító gombot hogyan lehet leszedni? Próbáltam kisebb erővel kézzel lehúzni róla de nem sikerült. Nem akartam nagyobb erőt kifejteni. Másik kérdés, hogy az MK8 és MK7 ülései között van-e valami különbség? Itt első sorban az ülés alján lévő műanyagra gondolok!

Köszönöm! :)
« Last Edit: 2015 March 20, 11:10:07 am by DVZs »

Offline Xebulon

  • Újonc
  • *
  • Posts: 7
  • Segített?: +0/-0
Re:Ülésállító gomb
« Reply #1 on: 2015 March 29, 01:40:53 am »
Mikor ülésfűtés tettem be, akkor csak szimplán lehúztam tengelyirányban a gombot.
Alátettem egy erősebb csavarhúzót, és egykarú emelőként húztam.

Offline adam900331

  • Újonc
  • *
  • Posts: 8
  • Segített?: +0/-0
Re:Ülésállító gomb
« Reply #2 on: 2015 April 05, 12:22:29 pm »
Nekem is sikerült így levenni, viszont hiába nyomom vissza nem pattan rá a ,,csapra,, ami a helyén tartaná, így simán le lehet húzni a tengelyről? Csatoltam egy képet, hogy mire kellene elvileg rápattannia, a gombnak. Az a baj, hogy nem is tudom a tengelyről lehúzni...

Egyébként amikor ülésfűtést raktál be, akkor az ülés alján lévő műanyagot is leszerelted? Ha igen el tudnád mondani ,hogy mi a technikája? Azt tudom, hogy a műanyag elején ki kell pattintani, a hátulján meg van egy csavar, de úgy vettem észre, hogy középen tartja még valami. Nem mertem feszegetni nehogy megtörjön vagy valami.

Köszi!
« Last Edit: 2015 April 05, 12:26:01 pm by adam900331 »

Offline Xebulon

  • Újonc
  • *
  • Posts: 7
  • Segített?: +0/-0
Re:Ülésállító gomb
« Reply #3 on: 2015 April 10, 20:10:17 pm »
Sajnos nem emlékszem milyen volt a tengely, amiről lehúztam a tekerőt.
Az ülés oldalán lévő műanyagot pedig letéptem, nem adta könnyen magát, de lejött.