Author Topic: Ford Fiesta mk6 fedélzeti komputer vezérlő gomb  (Read 5169 times)

Offline stefy121

  • Újonc
  • *
  • Posts: 10
  • Segített?: +0/-0
Ford Fiesta mk6 fedélzeti komputer vezérlő gomb
« on: 2014 January 02, 14:12:42 pm »
Az lenne a problémám , nyáron foglalkoztam ezzel a témával , de elhanyagoltam. Egy Ford Fiesta S-em van 2007es és a fedélzeti számitógépetnem tudom üzemelni a irányjelző karon lévő re/set gombbal , Nyomkodom de semmit nem csinál , a kilométert számolja és ennyi  :( Valakinek volt e már hasonló problémája ? Mi volt a megoldás? hol lehetne keresni a hibát, A válaszokat előre is köszönöm:)  :ford:

Offline Pocok

  • A mester
  • *****
  • Posts: 529
  • Segített?: +45/-1
Re:Ford Fiesta mk6 fedélzeti komputer vezérlő gomb
« Reply #1 on: 2014 January 02, 14:54:12 pm »
lehetséges,hogy maga a gomb adta meg magát. ha mást nem akkor próbára bele kellene rakni egy másik irányjelző kart. ha tudsz másikat ami eladó akkor azzal ki tudod próbálni.

Offline stefy121

  • Újonc
  • *
  • Posts: 10
  • Segített?: +0/-0
Re:Ford Fiesta mk6 fedélzeti komputer vezérlő gomb
« Reply #2 on: 2014 January 02, 14:58:05 pm »
Én is a gombra gondolok , csak nem tudom honnan szerezhetnék egy tesztelésig egyet , mert most megvenni nem akarom mig nem tudni biztosan hogy az e a baja :)

Offline Pocok

  • A mester
  • *****
  • Posts: 529
  • Segített?: +45/-1
Re:Ford Fiesta mk6 fedélzeti komputer vezérlő gomb
« Reply #3 on: 2014 January 02, 17:47:04 pm »
kérdezz körbe bontókban hátha van valakinek. odamész rádugod, ha működik megveszed. otthon leszeded a kormány burkolatot megkeresed a csatit és akkor 2 perc alatt ki tudod próbálni.

Offline stefy121

  • Újonc
  • *
  • Posts: 10
  • Segített?: +0/-0
Re:Ford Fiesta mk6 fedélzeti komputer vezérlő gomb
« Reply #4 on: 2014 January 03, 12:06:50 pm »
Azon vagyok, annyi a bibi hogy dolgozom, és akörnyékennincs ilyen bontó, legközelebb 70kmre van , rá kell szánni egy napot hogy utánanézzek :) köszönöm azért a segitséget remélem csak a kar a baja :)