Author Topic: Univerzális központi zár beszerelése MK4 Fiestaba  (Read 14911 times)

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re:Univerzális központi zár beszerelése MK4 Fiestaba
« Reply #15 on: 2013 April 22, 21:05:54 pm »
Nem túl nagy a kép amit belinkeltél,de mintha a Blaupunkt kiszedő jó lenne hozzá,sorry ha tévedek ;)
http://www.autohifi-city.hu/?oldal=2&kat=191&termek=22897
Minden ami autĂł hifi!:)

Offline freestyler8

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 34
  • Segített?: +0/-0
Re:Univerzális központi zár beszerelése MK4 Fiestaba
« Reply #16 on: 2013 April 22, 21:56:28 pm »
akkor ennyi erővel jónak kell lennie a 100as szögnek is. azt hittem, hogy a kiszedővillában van valami mélyedés, vagy ilyesmi...

Offline SlanKyng

  • Látott már fiestát
  • ***
  • Posts: 69
  • Segített?: +0/-0
    • Fiesta Projekt
Re:Univerzális központi zár beszerelése MK4 Fiestaba
« Reply #17 on: 2013 April 23, 08:30:37 am »
Az enyémen például enyhén visszafordul a két vége...lehet csak gyártási hiba. Azt se tudom, hogy ez jelent valami különbséget a 100as szög és ez között, mert az előbbivel nem próbáltam soha.

Offline lacccus

  • A mester
  • *****
  • Posts: 638
  • Segített?: +39/-5
Re:Univerzális központi zár beszerelése MK4 Fiestaba
« Reply #18 on: 2013 April 24, 13:57:26 pm »
akkor ennyi erővel jónak kell lennie a 100as szögnek is. azt hittem, hogy a kiszedővillában van valami mélyedés, vagy ilyesmi...
Van benne mélyedés,csak a képen nem látszik ;) A vége speckós,abban van az okosság.
 A Blaupunkt kiszedőnek az egyik titka abban van,hogy pár fokos szögben meg van hajlítva,és ennek köszönhetően kiemeli a rögzítő lemezt a fejegység oldalán.
De elvileg ki kell jönnie a fejegységnek egy 2mm átmérőjű szöggel,vagy hasonló méretű pálcával, pl bicikliküllővel is...

Nekem egy egész készletem van,bibíí ;) (képen)
« Last Edit: 2013 April 24, 14:11:44 pm by lacccus »
Minden ami autĂł hifi!:)

Offline BBford

  • Újonc
  • *
  • Posts: 1
  • Segített?: +0/-0
Re:Univerzális központi zár beszerelése MK4 Fiestaba
« Reply #19 on: 2017 June 03, 23:17:57 pm »
Sziasztok,MK4 fiestába van nekem központizár ami kulccsal nyitható.Nincs nyomógomb hozzá, de elméletileg gyári.létezik az hogy nincs hozzá vezérlő modul és csak a sofőr oldali  motor müködteti a másik 3 ajtót?