Author Topic: Grand Motors Ford szerviz, Szabadka.  (Read 4443 times)

Offline ivigh

  • Újonc
  • *
  • Posts: 6
  • Segített?: +0/-0
Grand Motors Ford szerviz, Szabadka.
« on: 2012 June 08, 19:04:45 pm »
Hivatalos Ford márkakereskedés és szerviz. Eredeti Ford alkatrészek és anyagok felhasználásával, a Ford előírásainak megfelelően végzik a szervizelést és javításokat.

A szervizfüzetbe mind a szerviz, mind a karosszéria- és fényezésre vonatkozólag bejegyzésre (pecsét) jogosultak, mint bármely más hivatalos Ford szerviz a világon.

Hitelre vásároltuk a Fiestát és ahogy ez lenni szokott a finanszírozó bank előírja a márkakereskedés általi szervizelést, ami köztudottan nem kedvez a pénztárcának. Szegedi lévén, ami kedvező a távolságot illetően hatodik éve hordom ebbe a szervizbe a kis autót.

Említettem az ár kedvező volt mindig de amit legutóbb tapasztaltam, minden Mo-i költséget alul múlt! Szerencsére a Ford előírásai az árakra nem vonatkoznak.


2002-2008 közötti Fiesta modellek akciós szerviz árai: nagy szerviz: -olajszűrő

                                                                                                             -üzemanyag szűrő

                                                                                                              -levegő szűrő

                                                                                                              -pollen szűrő

                                                                                                              -olaj

                                                                                                              -munkadj

1,3 benzines, 1,4 benzines 8600 Dinár. 1,4 TDCi 11300 Dinár.

 

                                                                                          kis szerviz: -olajszűrő

                                                                                                             -olaj

                                                                                                             -munkadíj

1,3 benzines, 1,4 benzines 3400 Dinár. 1,4 TDCi 3730 Dinár.

Az ár tartalmazza a 18% ÁFA-t. (Azt nem tudom, az ÁFA visszatérítés működik e szerb- magyar viszonylatban?)

Majdnem mindenki beszél magyarul, időpontokat betartják, kedvesek, bankkártyával lehet fizetni, ingyen van a kávé J! Junius 1.-én 2,61 Ft volt a deviza árfolyam.

Kézpénzes fizetéssel kicsit rosszabb, a váltás miatt!

A csatolt mellékletben látható az akciós szórólapjuk. http://kepfeltoltes.hu/view/120608/Akci_s_Fiesta_szerv_z_sz_r_lap_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Más Ford modellek/típusok árával kapcsolatosan nincsenek ismereteim, de az elérhetőségeken keresztül (email-t javaslok elsősorban) pontosan informálnak.

 

”Grand Motors”
Beogradski put 66
24000 Subotica (SZABADKA)
Phone:  +381 24 642 100
Fax:      +381 24 642 111
stevan.lebovic@ford.rs
dejan.zvekic@ford.rs
www.ford.rs

Offline tetyo

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 32
  • Segített?: +1/-0
Re:Grand Motors Ford szerviz, Szabadka.
« Reply #1 on: 2013 March 07, 12:35:53 pm »
Sziasztok! Szabadkai vagyok, ismerem a szervizt. Nekem nincs jo tapasztalatom veluk.

1. nem fűtott a fiestam, kicsereltek a csapot, utana mondtak, hogy a csap jo volt, de ki kell fizetnem. /lemertek, megneztek, azt mondtak hogy valoszinuleg a csap a rossz majd kivagtak a regi jot es betettek az uj jot es tovabbra is sz*r volt. Kiderult, hogy a hideg-meleg elektronikai vezerles, azaz a hideg meleg allito tekero volt a hibas/

2. Szabadkai szemmel nezve rohadt dragak. Mikor elvittem egy atnezesre tengeri ut elott, akkor 300euroval hoztam ki onnan. Kicsereltek ezt is azt is, mocskosul draga aron, de aprosagokat.

3. Nem ertenek az autokhoz kelloen. Szaggatott a kis fiesta, meg csorgott gazadaskor, elvittem h javitsak meg, erre kifizetettek a javitast es ugyanugy sz*r volt. Ekkor kihivtam a Pegyat, hogy jojjon mar elviszem egy korre. Megmutattam neki, kertek meg egy napot. Na utana se lett jo, es a szamlat meg ki kellett fizetni, az nem volt sok az injektortisztito folyadekokat szamlaztak.

4. Nem tudjak mi a kulonbseg a 50LE es 60LE fiesta kozott. Azt mondtak nekem, hogy a henger. Pedig csak a pillango szelep. Pillango szelep cserevel 50LE fiestabol 60LE lesz. Az elso tipusban csak felig nyit, a masikban teljesen. Errol irtam mar itt a forumban is. Szoval, tre.

Sokkal olcsobb es jobb a Ford Anic Szabadkan, nem hivatalos, de korrektek, tisztak, tapasztaltak es olcsobbak. Egy vezerlanc csere anyaggal es munkadijjal 33.000 Ft koruli ha 1EUR=300Ft. Ennyi a kis szerviz tdci fiestara a grand motorsban :)

Peace