Author Topic: Fék probléma  (Read 4798 times)

MátéDávid

  • Guest
Fék probléma
« on: 2011 September 24, 17:59:52 pm »
Sziasztok!
Most minden segítségre szükségem van! Pár nap van a műszakiig!
Élőműszaki meg volt ami problémás volt azt kicseréltük. A legtöbb probléma a fékekkel volt elől-hátul!
Uj pofákat kapott elöl-hátul és elöl a tárcsák fel lettek szabályozva! Fékcsövek kicserélve és a kormány összetartok is! Fék olaj is cserélve lett
Miután ezek meg lettek csinálva egy olyan probléma jött elő hogy amikor fékezek ráz az egész.Szabályosan és darabosan fékez.  fog a fék de ráz! A szerelő azt mondta hogy a hátsó fékerő szabályzót is ki kéne cserélni a fém fék csövekkel együtt. Gondoltam magamban mivel ez nem lett kicserélve akkor régebben miért nem rázott?!? Lehet hogy nem koptak be eléggé? Szoval az a kérdésem hogy mitől rázhat???? Köszi a válaszokat előre is!

Offline Gyikusz

  • Megszállott fiestás
  • ***
  • Posts: 314
  • Segített?: +16/-0
Re:Fék probléma
« Reply #1 on: 2011 September 24, 18:06:32 pm »
he tök egyszerű a válasz
szabályzáskor megvetemedet a tárcsa tul gyorsan csinálták és nagy hőt kapot vagy már nem lett volna szabad szabályozni

MátéDávid

  • Guest
Re:Fék probléma
« Reply #2 on: 2011 September 24, 18:13:04 pm »
Hát nagyon remélem és nem más! Köszii

RyAn

  • Guest
Re:Fék probléma
« Reply #3 on: 2011 September 24, 20:13:49 pm »
vegyél új tárcsát.
én pl nem vagyok a felszabályozás hive  :-\

Offline MK7GHIA

  • A mester
  • *****
  • Posts: 518
  • Segített?: +20/-2
Re:Fék probléma
« Reply #4 on: 2011 September 25, 10:24:50 am »
Hátul is cseréltél betétet? Mert ha igen ott se ártana egy szabályzás, mert átlóba dolgozik a fék.
Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon ;]

MátéDávid

  • Guest
Re:Fék probléma
« Reply #5 on: 2011 September 25, 23:43:47 pm »
Igen hátul is cseréltem betétet és ott is szabályoztattam! Ma muszáj volt vele közlekednem de egyszerűen borzalom! Holnap intézkedek uj tárcsák miatt!