Author Topic: van-e rca kimenet 6000cd magnón?  (Read 8362 times)

ceaser

  • Guest
van-e rca kimenet 6000cd magnón?
« on: 2007 March 24, 22:43:11 pm »
Sziasztok!

Megint egy kis segítség kéne: 2006-os Fiestamhoz anno cd-s gyári magnót kértem asszem 6000cd a típusa. tudja-e valaki van-e rca kimenet rajta? köszi

tibz

  • Guest
Re: van-e rca kimenet 6000cd magnón?
« Reply #1 on: 2007 March 25, 00:56:27 am »
sziasztok!

sztem tuti nincs! én két nap után dobtam ki a kocsiból!   >:(

ceaser

  • Guest
Re: van-e rca kimenet 6000cd magnón?
« Reply #2 on: 2007 March 25, 18:29:09 pm »
kösi szépen, ettől féltem én is!

tuningfiesta

  • Guest
Re: van-e rca kimenet 6000cd magnón?
« Reply #3 on: 2007 April 04, 19:23:08 pm »
hi!

nincs rajta,szerintem is eldobandó! :wav:

szabiszi

  • Guest
Re: van-e rca kimenet 6000cd magnón?
« Reply #4 on: 2007 April 19, 08:52:20 am »
Fm modult próbált már valaki beépíteni?

pereszte

  • Guest
Re: van-e rca kimenet 6000cd magnón?
« Reply #5 on: 2007 April 20, 10:36:38 am »
Fm modult próbált már valaki beépíteni?

Igen, én beszereltem az autómba :D
A SAL-os változatot vettem (SA 004) (http://www.sal.hu/jsp/folap.jsp?oldal=cikk&pozicio=01.01.06.02&cikk=6436), amibe sztereó bemenet van rca-val, valamint az antennakábelbe van bekötve.
Kellett hozzá vennem átalakítókat, hogy a fordos antennát rá tudjam dugni a dobozra, és a kimenetet meg az antennára.
Ami nem látszik: kapcsolós, tehát hogy üzembe helyezd, be kell kapcsolni, és ezzel le is veszi a jelet az antennáról, és csak a saját sávjában sugárzik.
Kell neki egy kis idő, míg elkezdi az adást.

Az MK4-es fiesztámba az anyósülés előtti légzsák helyére raktam be, az antennakábel elért addig.
Áramot a szivargyújtó kábeléről loptam, biztosítékja bírja.
A bemenetet úgy oldottam meg, hogy a kardánboxra fúrtam lyukat, raktam bele egy 3,5 sztereo jack foglalatot, és onnét húztam az árnyékolt sztereo kábelt a dobozig.
Így csak egy apró fém kör látszik a kardánboxon, ha nincs benne a kábel, és nem lóg semmi.

Gondolkoztam rádiós megoldáson is, csak azt macerásabb elrejteni, és használja a szivargyújtó foglalatot, ha csak nem elemezel.

Abból létezik több gyártó, több típúsa. Van, ami mp3-at is játszik rádugott usb-Flash-ről.

szabiszi

  • Guest
Re: van-e rca kimenet 6000cd magnón?
« Reply #6 on: 2007 April 26, 16:57:50 pm »
Igen, én beszereltem az autómba :D
A SAL-os változatot vettem (SA 004) (http://www.sal.hu/jsp/folap.jsp?oldal=cikk&pozicio=01.01.06.02&cikk=6436), amibe sztereó bemenet van rca-val, valamint az antennakábelbe van bekötve.
Kellett hozzá vennem átalakítókat, hogy a fordos antennát rá tudjam dugni a dobozra, és a kimenetet meg az antennára.
Ami nem látszik: kapcsolós, tehát hogy üzembe helyezd, be kell kapcsolni, és ezzel le is veszi a jelet az antennáról, és csak a saját sávjában sugárzik.
Kell neki egy kis idő, míg elkezdi az adást.

Az MK4-es fiesztámba az anyósülés előtti légzsák helyére raktam be, az antennakábel elért addig.
Áramot a szivargyújtó kábeléről loptam, biztosítékja bírja.
A bemenetet úgy oldottam meg, hogy a kardánboxra fúrtam lyukat, raktam bele egy 3,5 sztereo jack foglalatot, és onnét húztam az árnyékolt sztereo kábelt a dobozig.
Így csak egy apró fém kör látszik a kardánboxon, ha nincs benne a kábel, és nem lóg semmi.

Gondolkoztam rádiós megoldáson is, csak azt macerásabb elrejteni, és használja a szivargyújtó foglalatot, ha csak nem elemezel.

Abból létezik több gyártó, több típúsa. Van, ami mp3-at is játszik rádugott usb-Flash-ről.
Úgy szeretném megoldani, hogy még véletlenűl se lássam. Ha be van kapcsolva, akkor nem viszi át az antenna jeleit? Vagy csak a SAL működik így?

pereszte

  • Guest
Re: van-e rca kimenet 6000cd magnón?
« Reply #7 on: 2007 April 27, 07:37:06 am »
Nekem a Sal-os így műxik. A rádiósokat is el lehet rejteni, mondjuk kesztyűtartóba. Azokon is van táp, tehát kapcsolni kell őket.
Ha kiraksz egy kapcsoltó valahová, mellé egy bemenetet, akkor az sem látszik...

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: van-e rca kimenet 6000cd magnón?
« Reply #8 on: 2009 February 06, 16:52:29 pm »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topkitemetőbe kerül.

Az összefoglalója fel lett töltve a MK6-MK7 szériák részlegébe!

Moderátor: sdavid
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D