Author Topic: Nézd csak!  (Read 25717 times)

zaporosec

  • Guest
Re: Nézd csak!
« Reply #30 on: 2008 April 05, 15:02:15 pm »
kéne nekem bajuszkapcsoló mk 3 91 18d... vagy esetleg segitség hogy csináljam+ mert indexelés után amikor visza kattan a kar bevillan a fényszoró, az ablaktörlőn pedig nincs alap sebesség(csak ha kedve van)csak a gyors +a leggyorsabb.

gergo

  • Guest
Re: Nézd csak!
« Reply #31 on: 2008 April 05, 15:07:50 pm »
kéne nekem bajuszkapcsoló mk 3 91 18d... vagy esetleg segitség hogy csináljam+ mert indexelés után amikor visza kattan a kar bevillan a fényszoró, az ablaktörl?n pedig nincs alap sebesség(csak ha kedve van)csak a gyors +a leggyorsabb.

Üdv!

Biztos vagy benne, hogy rossz az a kapcsoló?
A fényszoró villantást nekem is csinálja, ez tényleg lehet hiba, de engem annyira még nem zavar ::)
Viszont az ablaktörlő, ha jól emlékszem az utolsó essőre, tud szakaszosan törölni és két sebességban folyamatosan... szóval amit leírtál nekem normálisnak tűnik... de lehet, hogy tévedek  ;D

bi22o

  • Guest
Re: Nézd csak!
« Reply #32 on: 2008 April 05, 16:28:19 pm »
kéne nekem bajuszkapcsoló mk 3 91 18d... vagy esetleg segitség hogy csináljam+ mert indexelés után amikor visza kattan a kar bevillan a fényszoró, az ablaktörlőn pedig nincs alap sebesség(csak ha kedve van)csak a gyors +a leggyorsabb.

lol  ;D ;D az a szaggatott törlés (öööö... szaggatott vonal jelzi  ;) )
a gyors + leggyorsabb = sima és gyors  :-\

silvercircle

  • Guest
Re: Nézd csak!
« Reply #33 on: 2008 April 05, 16:37:09 pm »
Fényszóró bevillanás meg nálam is volt (sosem jöttem rá, hogy miért csinálta), úgyhogy valószínűleg tényleg nincs baja a kapcsolódnak.  :)

Offline boripityu

  • A Fiestás
  • *
  • Posts: 207
  • Segített?: +9/-1
  • Főni
    • A kedvenc oldalam
Re: Nézd csak!
« Reply #34 on: 2008 April 06, 10:35:22 am »
Fényszóró villanás nálam is van, de valószínűleg kontakthiba vagy ilyesmi lehet, nekem azóta csinálja mióta szét lett szedve, mert beégett az egyik érintkező.
:wav:

zaporosec

  • Guest
Re: Nézd csak!
« Reply #35 on: 2008 April 06, 21:04:41 pm »
öööööö szóval  alapból 3 fokozat van az ablaktörl? kapcsolón  de az alap nem m?kszik :) és kicsit idegesít? mikor csöpög? ess?ben jár mint a motolla ;D (ebben a tipusban nyilak vannak nem csíkok:)) és szerintem valami kontakt bibi lehet mert az alapsebesség 2év alatt már müködött vagy 3x ;)
« Last Edit: 2008 April 07, 08:20:44 am by zaporosec »

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: Nézd csak!
« Reply #36 on: 2009 April 17, 14:25:18 pm »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topiktemetőbe kerül.

Moderátor: DVZs
D.V.Zs.