Author Topic: maszek szervizek  (Read 7281 times)

ÁkosBákos

  • Guest
maszek szervizek
« on: 2009 December 09, 15:49:28 pm »
Sziasztok!

Gondoltam megosztom a pasztalataim Veletek!
Autóm megvásárlása után - én okos - elvittem a leközelebbi MAK vizsgapontra, mondván ott egy olajcserét elvégeztetek, az átírás előtt, na ennek örömére nem húzták meg rendesen az olajszűrőt, ez nem kevés bosszúságomba és olajba került.
Ezért megosztom Veletek jó tapasztalataimat is, ahova szoktam vinni a kispirost
Motorikus jellegű problémák www.korrektkar.hu vagy www.bowdenszerviz.hu a kettő ugyanaz. Bowdeneket mindenhez csinálnak, odaviszed a régit, kapsz helyette újat, sőt még postáznak is stb.
Futómű, és gumi problémák: www.elittyre.hu olcsó 3200 FT-s óradíjjal dolgoznak, itt már cseréltettem trapézlengőkarokat, komplett féket, + gumit. Gyors korrekt olcsó.
Jahh és a XIII kerületi AutoForthoz menet útba esik :-)

Ákos

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re: maszek szervizek
« Reply #1 on: 2009 December 10, 13:10:11 pm »
Szia Ákos!

www.korrektcar.hu  :) Milyen javításokat csináltattál velük? Mit kóstált?

Az elittyre linken sok műhelyt látok. Te melyikben voltál?

De amúgy jó gondolat a megbízható maszek szervízek propagálása.

Minden infóért köszönet.  :)
« Last Edit: 2009 December 10, 13:13:02 pm by fiesta2002 »
Mk6 1.3 benzin

ÁkosBákos

  • Guest
Re: maszek szervizek
« Reply #2 on: 2009 December 10, 15:18:45 pm »
Sorry, valóban lemaradt hogy melyik elittire szervízben voltam.
Tehát pótolva:
Rákóczi Üzletház Kft. ElitTyre Gumiszerviz (nem a Speedy ami a szervizúton van!!!)
1138 Budapest, Váci út 162. (Reno udvar)
Itt: trapézlengőkarok csere, féktárcsacsere, összes fékbetétcsere, futóműbeállítás + a gumiztatás. (ja és az összes céges kocsit is oda hordom, számszerint 8-t, sosem votl baj velük) A műhelyvezető srác egy magas hosszú hajú gyerek, Continental gumikban szinte verhetetlenek az árai. Műhely kamerázott stb, munkalapot is írnak még.
Korrektcar: ott még csak apró cseprő dolgokat, átnézettem a kocsit, precízen megállíptották hogy a főtengelyszimmeringnél csöpög az olaj + közölték hogy nem volt az olajszúró ráhúzva... amit előbb már írtam, de hétfőn megy kuplunkszett cserére amit 25000-ért vállaltak, de az alkatrészeket én viszem. 4000 Ft az óradíjuk
Ez le is van írva feketén fehéren az árlistájukra.
Á.

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
Re: maszek szervizek
« Reply #3 on: 2009 December 14, 12:15:11 pm »
Köszi, jól hangzik.  :)
Mk6 1.3 benzin

ÁkosBákos

  • Guest
Re: maszek szervizek
« Reply #4 on: 2009 December 14, 15:08:52 pm »
Holnap már okosabb leszek, ugyanis ma van a "gyógyítóban" kuplungcserén. Eddig jó a véleményem mert felhívtak, hogy igaz hogy van kuplungszettem, de van még valami csapány is ami sípolt (ezt tudom) amit szintén ki kell cseréljenek, na majd legkésőbb reggel leírom árakkal alátámasztva a sztoryt.

Á.
« Last Edit: 2009 December 14, 19:21:46 pm by ÁkosBákos »

ÁkosBákos

  • Guest
Re: maszek szervizek
« Reply #5 on: 2009 December 14, 19:27:39 pm »
Nos, a kocsi kész, a gépelési hibáimat is javítottam az előző hozzászólásomnál. Rémes volt visszanézni, nemhiába kapkodva írtam (de minek ?!?!?)
A végeredmény, kuplungszett csere 25000 HUF munkadíj. Mivel simmeringet is kellett cserélni ezért plusz munkadíjat számoltak fel, mert le kellett venni hozzá a lendkereket, és lecserélték a váltóolajamat is.
Végösszeg 30000 HUF lett. Az az autóval hazaértem, kuplung mint vaj, ajánlom nektek is az idősebb kocsikhoz.
Esetleges kérdésetek ha felmerülne, kérdezzetek bátran.

Á.

Offline fiesta2002

  • A mester
  • *****
  • Posts: 1087
  • Segített?: +75/-0
önindító, generátor, riasztó
« Reply #6 on: 2011 February 11, 18:39:00 pm »
Mostanában, időnként előfordult, hogy az önindítóm nem forgatta a motort, csak pörgött.

A héten elmentem egy autóvillamosságihoz, aki profi módon kitisztította és megkente.

Budaörs, Ferenczy László.

Mindenkinek ajánlom.
Egyszemélyes műhely. Hozzáértő, idősebb szaki.
Mindent elmagyarázott, amit csinált. Nem cserélt feleslegesen alkatrészt.
Az ár is megfelelő volt.
Mk6 1.3 benzin