Poll

Neked hogy teccik a székesfehérvári Ivanics Kft. szerví­ze?

Gyenge
1 (20%)
Olyan mint a másik fehérvári
0 (0%)
Közepes
0 (0%)
Rendben van
2 (40%)
Kiváló
2 (40%)

Total Members Voted: 1

Author Topic: Fejér megyei szerviz: Ivanics Kft. Székesfehérvár  (Read 15961 times)

sancy

  • Guest
Fejér megyei szerviz: Ivanics Kft. Székesfehérvár
« on: 2006 December 17, 13:01:39 pm »
Sziasztok!

Fejér megyei márkaszervízt keresek, de olyant, ahol a felmerülő problémákra nem azt a választ adják, hogy "ez ilyen", vagy ha a pultjukon is reklámként kirakott spec 0W40-es olajat kéred, akkor ne azt mondják hogy "ja ilyent nem tartunk mert drága", illetve ne te legyél a hibás amikor a megbeszélt időre mész a vasért, és még nincs kész, mert nincs elég emberük, és minezt egy ingerült ügyfélszolgálatostól kell meghallgatni...

Hanem vmi korrekt és hozzáértő szervízt keresnék... Pestit láttam párat amit dícsértetek, ha nem lesz jobb, akkor inkább rááldozom azt a 3E benzinpénzt, és oda megyek.
« Last Edit: 2008 March 25, 10:31:56 am by viktorwrz »

djbalu

  • Guest
Re: Fejér megyei AJÁNLOTT márkaszervíz kerestetik
« Reply #1 on: 2006 December 18, 16:13:49 pm »
Veszprémben fog nyílni egy hatalmas Ford szalon és szervíz.Ha jól tudom Január 10.én.
Ott tuti igyekezni fognak a legjobbat nyújtani ,hisz új szalon.De ez csak 1 ötlet.
Üdv

neo2100

  • Guest
Re: Fejér megyei AJÁNLOTT márkaszervíz kerestetik
« Reply #2 on: 2006 December 19, 15:54:26 pm »
Most nyílt fehérváron a Budai úton kifelé egy új Ford szalon a Volvo mellé, egyszer voltam kint körülnézni, nagy a szervizrészük, s mivel új, ezért valószínüleg kiváló lenne a hozzáállásuk.... egy próbát megér...

sancy

  • Guest
Re: Fejér megyei AJÁNLOTT márkaszervíz kerestetik
« Reply #3 on: 2006 December 20, 22:08:38 pm »
Most nyílt fehérváron a Budai úton kifelé egy új Ford szalon a Volvo mellé, egyszer voltam kint körülnézni, nagy a szervizrészük, s mivel új, ezért valószínüleg kiváló lenne a hozzáállásuk.... egy próbát megér...

Na, ez faja közel van kipróbálom, köszönöm!

sancy

  • Guest
Re: Fejér megyei AJÁNLOTT márkaszervíz kerestetik
« Reply #4 on: 2007 January 27, 13:53:33 pm »
Nos, az ezévi szervízemet a székesfehérvári Ivanics Kft. csinálta a Budai úton, a Baumax mögött.

Csak jót tudok róluk mondani, nagyon érződik hogy prémium autókhoz és azok gazdáihoz vannak szokva a Volvo miatt. Korrektek, udvariasak voltak, nincs mit ragozni. Ez nekem a 2. szervízem volt az autóm életében, semmi extra, a szokásos tevékenységek. 1 óra alatt volt kész, és a visszajelzésekből egyértelműen kiderült, hogy egy általános átnézést is elvégeztek. Ez nekem 35K-ba volt. (Nemtom mihez hasonlítani.)

Továbbiakban is hozzájuk fogok menni.

Aki még rajtam kívül ott járt, szavazzon tapasztalata szerint.


Most nyílt fehérváron a Budai úton kifelé egy új Ford szalon a Volvo mellé, egyszer voltam kint körülnézni, nagy a szervizrészük, s mivel új, ezért valószínüleg kiváló lenne a hozzáállásuk.... egy próbát megér...

Na, ez faja közel van kipróbálom, köszönöm!


tamaska

  • Guest
Re: Fejér megyei szervíz: Ivanics Kft. Székesfehérvár
« Reply #5 on: 2007 September 18, 13:08:03 pm »
Sziasztok,

látom már eléggé régen írtatok ide... Ha valakinek azóta van bármilyen tapasztalata az Ivanics szervízzel kapcsolatban, kérem ossza meg velem.  Előre is köszi.

ordog79

  • Guest
Re: Fejér megyei szervíz: Ivanics Kft. Székesfehérvár
« Reply #6 on: 2007 September 18, 13:43:56 pm »
Nem tudom, h az autód milyen típus és milyen évjárat, ha újabb akkor fehérváron az ivanics nem hinném hogy Pestre kellene vinni.A Ford Símőröl csak rosszat hallotam, arrogánsak és csak találgatnak!! a ki sem cserélt alkatrészeket szeretik kiszámlázni, én messze elkerülném.
Ha régebbi az autód akkor a balatoni úttal párhuzamos temesvári utcában vidd a kocsidat(Brückler Bt.), bármilyen autót válallnak(egy Volvo minig van ott:)), mindig tele vannak és korrekt áraik vannak.

Természetesen amit megtudok csinálni azt magam csinálom, az a bíztos.   

tamaska

  • Guest
Re: Fejér megyei szervíz: Ivanics Kft. Székesfehérvár
« Reply #7 on: 2007 September 18, 15:36:28 pm »
2006.03-as évjáratú 1,4-es benzines a gép. Én is a fehérvári Ivanicsra gondoltam, mert a Simővel kicsit teleszaladt a tudatom, nem igazán urai a helyzetnek. Egyenlőre csak a kötelező szervizek miatt érdekel (remélem...) a dolog. A gariból elvileg még van másfél évem, azután meg egyenlőre még nem tom mitévő leszek. De valszeg elkerülöm a márkaszervizeket, keresek valakit aki ért hozzá...

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: Fejér megyei AJÁNLOTT márkaszervíz kerestetik
« Reply #8 on: 2007 October 17, 14:46:45 pm »
Nos, az ezévi szervízemet a székesfehérvári Ivanics Kft. csinálta a Budai úton, a Baumax mögött.

Csak jót tudok róluk mondani, nagyon érződik hogy prémium autókhoz és azok gazdáihoz vannak szokva a Volvo miatt. Korrektek, udvariasak voltak, nincs mit ragozni. Ez nekem a 2. szervízem volt az autóm életében, semmi extra, a szokásos tevékenységek. 1 óra alatt volt kész, és a visszajelzésekből egyértelműen kiderült, hogy egy általános átnézést is elvégeztek. Ez nekem 35K-ba volt. (Nemtom mihez hasonlítani.)

Továbbiakban is hozzájuk fogok menni.

Aki még rajtam kívül ott járt, szavazzon tapasztalata szerint.


Most nyílt fehérváron a Budai úton kifelé egy új Ford szalon a Volvo mellé, egyszer voltam kint körülnézni, nagy a szervizrészük, s mivel új, ezért valószínüleg kiváló lenne a hozzáállásuk.... egy próbát megér...

Na, ez faja közel van kipróbálom, köszönöm!



Nos nekem a szervíz (2. éves) az Ivanicsba (Budán) ~45e HUF volt, úgyhogy jó!
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D

Offline Csiga3

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 48
  • Segített?: +1/-0
Re: Fejér megyei szervíz: Ivanics Kft. Székesfehérvár
« Reply #9 on: 2008 January 30, 14:11:35 pm »
2006.03-as évjáratú 1,4-es benzines a gép. Én is a fehérvári Ivanicsra gondoltam, mert a Simővel kicsit teleszaladt a tudatom, nem igazán urai a helyzetnek. Egyenlőre csak a kötelező szervizek miatt érdekel (remélem...) a dolog. A gariból elvileg még van másfél évem, azután meg egyenlőre még nem tom mitévő leszek. De valszeg elkerülöm a márkaszervizeket, keresek valakit aki ért hozzá...


Sziasztok!
2007 nyarán azért mentem az Ivanics-hoz autót venni, mert a fehérvári autókiállításon a ford "S..." szalon bezárta az autókat. Lehet, hogy apróság, de szerintem jellemez!
Az Ivanicsnál azonnal kedvesen fogadtak, mindenről tájékoztattak, sőt még a gyerekeket is elvitték játszani.
Szervízbe még csak egyszer voltam náluk, mikor feltörték a vasat és ablakot kellett cserélni. Amikor mentem az autóért " A MEGBESZÉLT IDŐPONTRA" csilli-villi kivül-bellül. Amúgy cascos volt az üveg.

Zs2

Offline Csiga3

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 48
  • Segített?: +1/-0
Re: Fejér megyei szervíz: Ivanics Kft. Székesfehérvár
« Reply #10 on: 2008 February 22, 09:08:27 am »
Hy4
Azota volt egy 2500-as ajánlott. 17500Ft volt.
Überfrankó ;D  ;D :notworthy:

bzsolt

  • Guest
Re: Fejér megyei szerviz: Ivanics Kft. Székesfehérvár
« Reply #11 on: 2008 August 15, 09:26:08 am »
Ivanics Fehérvár:
nekem teljesen jó tapasztalataim vannak a szervízzel kapcsolatban.
Volt egy katalizátor problémám,amit amennyire csak lehetett kiveséztek,mielőtt végleg azt mondták,hogy cserélni kell.
Átnézték a kábeleket, gyertyákat is cseréltem(ezt amúgy is kellett volna) és kicserélték a gyújtótrafót is,hogy megnézzék nem azzal van-e a baj. Mikor kiderült,hogy nem,szó nélkül visszaadták a trafó árát, visszarakták az eredetit, ja és munkadíj 0 Ft! A katalizátorcserét is elég méltányos kedvezményekkel hajtották végre.
A munkafelvevők igazán vevőközpontúak és értenek is az autóhoz. Emellett elmondják,hogy mi is a baja az autónak,mitől lehetett és miért kell javítani.
Legutóbb egy számomra furcsa hang miatt mentem a szervízbe, ahol kiderült,hogy a vízpumpám már elég rossz állapotban van, így azt is cserélnem kellett. Apró negatívum,hogy a furcsa hang még mindig hallható, erről MK6-7 fórum 'Érdekes hangok' fórumon már írtam. A szervízes azt mondta,ez a hang normális,azért még utánajárok.

Hamarosan lesz a 60e szervízem+műszaki+zöldkártya. javasolták,hogy mindenképpen egyben csináltassam náluk, így sokat spórolhatok... Erről majd írok,ha megvolt

Max007

  • Guest
Re: Fejér megyei szerviz: Ivanics Kft. Székesfehérvár
« Reply #12 on: 2009 May 28, 07:56:54 am »
Csiga! Ugyan nem mai a hozzászólásod, de nekem a Simö-nél ingyenes volt az ajánlott szervíz.