Author Topic: hűtővíz gondok  (Read 6750 times)

albi

  • Guest
hűtővíz gondok
« on: 2008 December 10, 11:52:45 am »
sziasztok, 5 napja van egy:mk2 -em.sajnos, akár állóhelyzetében is valahová eltünik a víz a túlfolyóból.menetközben semmigond ,visszajelző negatív.semmibajt nem jelez! akitud valamitjavasolni megköszönném.

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: hűtővíz gondok
« Reply #1 on: 2008 December 11, 19:35:03 pm »
Ha eltűnik a túlfolyóból akkor szerintem mindössze kevés a folyadék. Alatta nem folyik, nézted? Mondjuk gondolom egy tócsa feltűnne. :)
Rosszabb esetben ha sz*r a hengerfejtömítés akkor összeérhet az olajjal, de annak lenne más jele is...
D.V.Zs.

albi

  • Guest
Re: hűtővíz gondok
« Reply #2 on: 2008 December 11, 19:44:53 pm »
néztem.alatta semmi,a túlfolyóban nyomasincs olajfoltnak,csak egyszerűen egybizonyos idő után volthogy tök szárazvolt a tartály. ???

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: hűtővíz gondok
« Reply #3 on: 2008 December 11, 19:49:40 pm »
Ha utántöltöd, akkor is eltűnik teljesen?
D.V.Zs.

albi

  • Guest
Re: hűtővíz gondok
« Reply #4 on: 2008 December 11, 19:55:16 pm »
 már kb,3 liternyit öntöttem utána,most már ottartunk hogytalán beáll. nade lehetséges hogy többkilómétert /200/körül jöttem vele mikor megvettemés nemvolt semmijele,csak másnap jelentkezett? :notworthy:

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: hűtővíz gondok
« Reply #5 on: 2008 December 11, 20:00:20 pm »
Nyáron mikor mindenféle szerelgetés kapcsán le lett eresztve és utána újratöltöttük szintig akkor az első beindítás/használat után nekem is eltűnt teljesen. Aztán utántöltve beállt... Mindenesetre ha utántöltéssel sem áll be akkor azért megnézetném a helyedben, nehogy komolyabb gond legyen (bár ha nem folyik el és nem olajos a víz/vizes az olaj, akkor nem tudom mi lehet...
D.V.Zs.

albi

  • Guest
Re: hűtővíz gondok
« Reply #6 on: 2008 December 11, 20:17:40 pm »
ma utoljára kb.du:18 óra körül voltam vele "kettesben" hazaérve,a max jel alatt volt, kb.másfél ujjnyira. lejjebb már nemment .remélem beáll,mindenesetre nagyon hálás-köszönetem,hogy mindezeket megosztottad velem örök hála :köszi! :notworthy:

Offline DVZs

  • Adminisztrátor
  • *****
  • Posts: 2064
  • Segített?: +56/-9
Re: hűtővíz gondok
« Reply #7 on: 2008 December 11, 20:21:23 pm »
Nincs mit! :)
Kitartást hozzá, lesz még vele gondod lehet, attól függően előző tulaj(ok) mennyire tartották karban. De megéri!

Esetleg rakjál majd fel képet róla, hogy lássuk mi is...
D.V.Zs.

albi

  • Guest
Re: hűtővíz gondok
« Reply #8 on: 2008 December 11, 20:44:49 pm »
rendben,ezek után nekiállok rendbe hozni a kicsikét.vanrajtamitcsinálni ,mivel az előző tulaj nemnagyon foglalkozott vele.pl.műszerfal-burkolat/világítás-kapcsoló/burkolata hiányos,stb...nekiállok,és meló,látástól-mikulásig.mégegyszer köszönöm neked ,a tippeket remélem ,még "össze futunk"itt az oldalon.további,szépnapot:szia ! :notworthy:

Offline Kuti

  • Lacos
  • A mester
  • *****
  • Posts: 1743
  • Segített?: +33/-4
Re: hűtővíz gondok
« Reply #9 on: 2009 February 04, 19:53:37 pm »
2009-es fórumtakarítás alkalmából a témát lezárom és a topkitemetőbe kerül.

Az összefoglalója fel lett töltve a MK1-MK2 szériák részlegébe!

Moderátor: DVZs
Astra vagy Fiesta!?
ui.: Saját helyesírási hibáimért előre kérek elnézést! :D